Liturgia Słowa

Multimedia

Kategorie

Życzenia Wielkanocne

 

Sandomierz, Zmartwychwstanie Pańskie 2018

 

„Upadnijmy na kolana przy grobie Pańskim i przejęci żywo wdzięcznością za Bożej Męki trud,

zawołajmy: Kłaniamy się Chryste Tobie i błogosławimy Cię, żeś przez Krzyż i Mękę Swoją odkupił świat i dałeś nam uczestnictwo w Zmartwychwstaniu Swoim”, (bł. Antoni Rewera).

     

   Rozważając Mękę, Śmierć i Zmartwychwstanie Chrystusa – wielkie Tajemnice naszego zbawienia, z sercami pełnym wdzięczności Bogu za Ten dar, pragniemy wszystkich nam Bliskich oraz wszystkich Gości odwiedzających naszą stronę, obdarzyć świątecznymi życzeniami oraz zapewnić o naszej modlitwie w ten uroczysty wielkanocny czas, ale także każdego dnia.

Wiara w zwycięstwo Chrystusa nad grzechem i śmiercią, Jego łaska, Jego miłość bezgraniczna i Jego nieskończone Miłosierdzie, niech będą źródłem światła i mocy w codziennym życiu.

Jezus Zmartwychwstały, który zapewnił nas o swojej obecności i że zostanie z nami aż do skończenia świata oraz ześle nam Ducha Pocieszyciela, niech oświeca i hojnie błogosławi, niech prowadzi drogą zbawienia, niech nie szczędzi swoich darów i łask.

Życzymy dobrego świętowania pod czułą opieką Królowej Niebios i naszego bł. Ojca Antoniego Rewery, którego 150. Rocznicę Urodzin będziemy świętowały już wkrótce – 6 stycznia 2019 roku.

        Z franciszkańskim pozdrowieniem „pokój i dobro”

 

  s. Klara Halina Radczak, Przełożona generalna Zgromadzenia Córek św. Franciszka Serafickiego 

.