Liturgia Słowa

Multimedia

Kategorie

Koronka na ulicach miast Polski 2021

28. 09. 2021 r. Już kolejny raz spotykamy się na ulicach naszych miast. Nasza wspólnota Sióstr, w tym roku modliła się przy figurze Matki Bożej stojacej przy Domu Generalnym. W tym dniu każdy mógł znaleźć swoje miejsce, prywatnie bądź na takim spotkaniu i odmówić wspólnie koronkę do Miłosierdzia Bożego. Na ten dzień przypadała też rocznica beatyfikacji        ks. Michała Sopoćki.                                                                                             W tym roku towarzyszyły nam intencje:                  1. Za kapłanów, by wypełnili wolę Bożą przekazaną św. Faustynie: Kapłanom, którzy głosić będą i wysławiać miłosierdzie moje, dam im moc przedziwną i namaszczę ich słowa i poruszę serca, do których przemawiać będą. (Dz. 1521).                                 2. Za oddalenie pandemii koronawirusa                     3. O pokój na świecie, o powrót uchodźców do ich ojczystych krajów i pomoc w  odbudowie ich domów!                                                                           4. Za Prezydenta Andrzeja Dudę, oraz wszystkich rządzących.                       5. Za nasze kraje, miasta, nasze rodziny i nas samych.

 
   Miłosierdzie Boże, ufamy Tobie!

 

 

.